Prosinec 2011

Miluju ženy; miluju muže

19. prosince 2011 v 17:30 | Dou Dou *Ex* a SUPERMAN |  Nenormalita


Společnej článek?

Jo.
Superman:

10 věcí co byste o mě neměli vedět!

18. prosince 2011 v 9:59 | Superman |  Nenormalita
Čágio rád bych se s váma seznámil, jsem tu novej :) , Takže deset věcí o mě:
  1. Jmenuji se Superman
  2. lítám rychlostí až 500 km/h
  3. běžím 250 km/h
  4. jsem muž
  5. mám zelené oči
  6. špinavý blond na mé čtvercové hlavě
  7. podle Dou Dou *ex* mám obrovký ruce, tak proti těm jejím malinkatým je má velké každej
  8. mám bratra
  9. chodím do deváté
  10. nemám holku
Můj život je prostý, narodil jsem se do normální rodiny, vylezl jsem z vagíny jak každý jiný, můj otec je zubař, matka sekretářka , můj bratr mě štve hodiny denně, mám vlastní pokoj,mám nejlepšího kamaráda Dervyna , miluju hudbu a tanec. Nejsem slavnej a nikdy být nechci. Hokej dělám pro zábavu ne proto abych se s tím jednou živil.
O čem bych rád psal? Asi o tom jakej život je ;) ne já nevím , budu psát o tom o čem se mi bude chtít psát, híhí to jsem ale vymyslel. Budu rád když se vám to co budu psát , bude líbít.
S láskou Superman

Odpoveďi na vše crazy otázky , hoho

18. prosince 2011 v 9:48 | Dou Dou *Ex* |  Nenormalita
Takže jelikož jsem s Terkýlou nebyla nějak spojena mám tu odpoveďi jen ode mě a Supermana, moc se omlouvám, Terkýli odpoveďi by ale měly dorazit též ;)


- Jak hodně se chcete věnovat blogu?
Superman: Mám hodně zájmů a stíhat k tomu blog bude námaha ale tak doufám , že když už bude čas na kompl něco napíšu, takže aby odpoveď byla nějak přesná : chci se věnovat hodně.
Dou Dou *ex* : Bohužel teď vůbec nemám čas , no jak sis mohla všimnout žádná aktivita tu zrovna není ale opravdu není čas já chodím domů třeba až kolem deváté , nejspíš toto bude víkendový blog :)
- Jaký druh příspěvků budete dávat na blog?
Superman: Tak určitě píšeme články , občas přídáme nějaké blbosti .
Dou Dou *ex* : Já ráda píšu :) takže články ohledně počasí, vztazích a různých kravinkách :)
- Máte nějaký cíl, kterého chcete dosáhnout?
Superman:Ohledně blogu? tak aby se to lidem líbilo ;)
Dou Dou *ex* : Jak napsal S. aby se to lidem líbilo to je snad to největší potěšení :)
- Vadí vám hodně kritiky?
Supermaa: Mě osobně vůbec :)
Dou Dou *ex* : myslím že když někdo něco zkritizuje , že je to správné , člověk si pak dává třeba více pozor na chyby a tak podobně :)

Zbytek dole ;)

se třema to klape lépe!

15. prosince 2011 v 15:37 | Dou Dou *Ex* a SUPERMAN |  Nenormalita
Majitelé tohoto blogu:
Dou Dou *EX* - Jsem holka! Nějaké otázky na mě? piš ↓ DOWN hoho
Terkylá - Taky dívka, máte otázky DOWN! HEHE
A nový majitel→ SUPERMAN! → Boy, otázky na něj? DOWN! ;) hihi

Ptejté se na cokoliv! ;)
Hele srnka! Né to je jen pařez

11. prosince 2011 v 19:32 | Dou Dou *Ex* |  Nenormalita
Víte co je bláznoství? Umět si užívat každé sekundy, chtěla bych to umět ale nejsem dostatečný blázen. Snažím se ale né vždy mám tak skvělou náladu abych se dokázala bavit a smát. Vždycky příjde špatná nálada a pak je všé v ***deli. Jinak jaký byl víkend? Opravdu ale opravdu zajímavý. Začal krásným pátkem a skončil úžasnou nedělou :) Mezi tím byla i skvělá sobota, jaký byl víkend u vás? Prožili jste ho v klidu? A nebo jste blázněly po dárkách? :)

Jinak mám maximální chuťě na lyže, sníh a už se těším až budu zítra vstávat v šest! ;) Krásný školní, pracovní a nebo ,,důchodový??'' týden ;).


stydím se , nekoukej a poď blíž.

9. prosince 2011 v 22:27 | Dou Dou *Ex* |  Nenormalita
My first kissin' hehe.

Tydenní téma, kde je má plína? Pod maskou!

9. prosince 2011 v 20:51 | Dou Dou *Ex* |  *STOP* → START

Kdo se pod maskou nikdy neschoval? Každý někdy využil masku, na skrytí jeho pocitů , jeho pravé povahy, jeho vzhledu.
Co z těcho tří úplně nenávídím → maska využitá při povaze. Nemám ráda lidi , kteří lžou před kluky/ holkami jací jsou úžasní, tvrdí, že mají stejné zájmy a přitom je pravda hovnová! LEŽ LEŽ LEŽ! MASKA MASKA MASKA! Třeba znám holku, která dělá jak je kamarádská vtipná, přitom vím, jak každého pomlouvá, kouká na ty které si více rozumí s kluky, kteří s eji líbí tak závistivě až nechutně! Přeháním :D
Masku pocitů jsem použila hodněkrát ale nevyšlo mi to. Snažila jsem se zakrýt svou smutnou náladu úsměvem a smíchem , ale pak stejně slzy se vykrojily z mých očí, a já propukla v pláč. Ano! Minulý rok moje blízká osoba měla nehodu jediný co jsem vědela, že je v nemocnici, nic víc mi máma neřekla. Chtěla jsem za ní ale hodina a délka mi to nedovolili. Tak jsem se snažila být v pohodě , jdeme na tělák ale najednou jsem měla takový strach, že se stalo něco horšího a propukla jsem v hrozný pláč. Snažila jsem se nebrečet , snažila jsem se útéct ale zastavila mě ruka, spolužačky, chytla mě , objala aníž by vědela co se stalo. Za to jsem jí moc vděčná, postupně se musela celá parta holek ke mě nashromáždit ,, co je?? co je?? co je?? '' slyšela jsem ale nechtělo se mi mluvit. No a dostala jsem se k něčemu co jsem nechtěla !
Maska make-upová , nemám ráda umělé tváře, pro mě přirozenost je to nejkrásnější, ale přežiju to. Hodně holek se tak maluje i hodně blízké kamarádky, tak k tomu nemám nějak moc nenávist, zvykla jsem si ! Né joke, mě to nikdy nevadilo , jen prostě příjde mi to divné, být jakoby aj fake!

Ou ;)

9. prosince 2011 v 14:21 | Dou Dou *Ex* |  *STOP* → START
Nejvíc pěkné video ;) LOOK!

Závítal jsem , poznal jsem !

8. prosince 2011 v 20:33 | Dou Dou *Ex* |  Nenormalita
Úkol do školy! Pokud rádi čtete for u :D pokud ne , tak asi není pro vás ;)


Krásná Hilda

7. prosince 2011 v 21:23 | Dou Dou *Ex* |  *STOP* → START
Proč Krásná Hilda? Jen mě napadla myšlenka, že hezké holky mají ,,zvláštní'' jména, ale tak každému se líbí něco jiné. Hilda je velice brutální jméno, však svému potomku bych ho nedala. Já tak jakože Kunikundička nebo Maximiliánka toš třeba i Hennička, hehe chtěla bych mít holku, která by se jmenovala Gerbí a kluka Rebyho, boží to jména! Proč já se musím jmenovat tak divně? Lucie. Chci se jmenovat Jo Mow Alte Bow ! Asi se přejmenuju, přeoperuju se na opačné pohlaví, stanu se gayem, vytetuju si draka na svou oholenou hlavu, dám si piercing nad pupík, do pupíka, na nos, pod nos a tak dále.. Hehe kéž by můj život byl zajímavý. No což snad bude. Jsem teprve na začátku, ale abych popravdě řekla moc tě to tu nebere! Bojím se budoucnosti.. bojím se porážek, která zahasují do srdce. Pích a už tam jeden šíp mám! Ajéjé!

nevěřte nepříteli

6. prosince 2011 v 18:31 | Terkýlá |  Nenormalita
Nikdy nevěřte nepříteli, mohlo by se vám to snadno vymstít!!!! I kdyby vám říkal cokoli, nikdy mu nevěřte. Mám s tím vlastní zkušenost a není to potom příjemné, když zjistíte, že vaše úsilí bylo zbytečné.

chci aby ses jmenoval Hugo!

6. prosince 2011 v 12:40 | Dou Dou *Ex* |  *STOP* → START
Dokonalá verzce mého milostného života: Najdu si princátko, prožijeme krásné chvíle strávené v paláci, budeme se milovat a pak štastně umřeme.

Verze , která by se mi líbila: Pojedu do krásné země nazývaná Neverland, zde budu mít nádhernou dovolenou po přírodě, a najdu vysněného sexouška se kterým prožiju pár desítek krásných let, budeme se milovat, bude to samá romantika a jokin'.

Taky možnost: Léta jsem projížděla svět, nikdo však nechtěl neustálenou holku, s crazy povahou a magorským ksichtem, nakonec to bylo takhle, její nejlepší kamarád Maximilán VI. se žení , na svatbě je spousta krásných příležitostí . Ale do ,,Mě'' se zamiluje holka Karla, po pár měsíců je jasné, že nejsem na chlapce ale na dívky a prožiju zbytek života s dívkou!

Realita: Můj příběh se ještě píše!


‎,,Není důvod se trápit kvůli tomu , že jsi nezadaná'' řekl mi bůh ,zadíval se mi do očí a dodal ,, pro tebe hledám něco speciálního, tak si hold ještě počkej, budeš koukat'' A koukala jsem? Jo koukala , pořád mám otevřenou hubu! A žasnu ;) Někdy se čekat vyplatí! ← by Miss L.

Houba v záchodě! Né joke ;)

5. prosince 2011 v 19:27 | Dou Dou *Ex* |  Nenormalita
Vždycky jsem byla jiná než ostatní, neříkám že ostatní jsou stejní, každý je originál! Každý je nečím jiný, někdo má známenko na pravé půlce jeho zadnice a někdo zase nalevé ale k tomu jsem se opravdu dostat nechtěla. Jsem ta , která když každý jde proti větru, já jdu s větrem, když lidé obdivují krásu ohňostroje já obdivuji obdivující lidi! koukám jim na jejich rozzářená očka, úsměv a nebo na malá díťka jak si zakrývají oči a nebo uši, protože se bojí. Ohňostroj byl pro mne vždy symbol lásky, měl by se rozsvítit při polibku a zhasnout pokud polibek skončí, no je jasné že skončí, nikdy nic netrvá věčně.

♥ hmmmmmm

5. prosince 2011 v 17:05 | Terkýlá
Řeknu vám všem, že není nad to jezdit v přeplněným autobuse, když vedle vás stojí ten nejkrásnější kluk a musíte se k sobě tisknout a k tomu má ty nejsladší oči na světe. Podlamují se vám kolena a když se na vás usměje tím nejsladčím úsměvem. JE TO JAK NEJKRÁSNĚJŠÍ SEN ♥♥♥♥♥